Huvitegevus

Sündmuste plaan

Tegemist on avalike üritustega. Kõiki koolis toimuvaid üritusi pildistatakse ja filmitakse. Fotosid ja videoid kasutatakse kooli kodulehel ja kooli Facebookis. Lisaks kasutatakse fotosid ja videoid kooli tutvustavates muudes materjalides (sh erinevates keskkondades, trükistes jms). (Eesmärgiks on tunnustada õpilasi ja õpetajaid hea töö eest ning jagada infot kooli tegevuste kohta.)

Seoses COVID-19 ennetusmeetmete või sellest tulenevate piirangute tõttu võivad muutuda ürituste ajad või need võivad jääda ära (või toimuvad hoopis distantsilt). Teatrietendusi, kontserte ja spordivõistlusi võib lisanduda plaani õppeaasta jooksul.

Huviringide üldinfo

Südalinna Kool pakub erinevas vanuses õpilastele laia valikut aine- ja huviringe. Nende hulgas on nii tasuta kui ka tasulisi ringe.

Tasulised huviringid alustavad tööd 12. septembril ja toimuvad kuni 31. maini.

Ring alustab tööd vähemalt 10 soovija olemasolul.

Lisainformatsiooni jagab huvijuht Kadri Ainsalu 6180154 või huvijuht@sydalinna.edu.ee.

Samuti toimuvad meie majas peale koolitunde mitmed ringid ja treeningud, mille kohta leiab infot kooli infostendilt garderoobis ja fuajees, kuid lisainfot ja registreerida saab otse klubi või juhendaja poole pöördudes.

– Telli huviringi toidupakk SIIT.
– Kui muutub kooli tunniplaan, siis võib muutuda ka huvi- ja aineringi toimumise aeg. Koolis muutub tunniplaan mitu korda õppeaastas. (Õpilane ootab huviringi algust kogupäevakoolis, kuhu tuleb lapsevanemal registreerida. Kogupäevakool on tasuta. Registreerida saab siin.)
– Õpilast vabastab ringide õppemaksust vaid koolist kaks nädalat järjest haigusega puudumine arstitõendi alusel.
– Vanemad peavad juhendajat teavitama e-kirja teel, kui laps ringist/treeningust puudub. Ainult omavahelise koostööga on võimalik tagada, et laps osaleb järjepidevalt huvitegevuses ja saab oma võimeid maksimaalselt arendada. 
– Õpilase ringist kustutamiseks tuleb saata vastavasisuline kiri hiljemalt jooksva kuu 20. kuupäevaks huvijuht@sydalinna.edu.ee. Õpilane arvatakse sellisel juhul ringist välja uue kuu alguses. 
– Kui oleme sunnitud taas distantsõppele või hajutatud õppetööle üle minema, siis võimalusel proovime ikkagi jätkata ringide/treeningutega, mida saab korraldada.

 

Huviringide hinnakiri

Huviringide tasu arvestamine käib Haridusameti raamatupidamise reeglite järgi alljärgnevalt:

Tasu on kuupõhine:
Kui kuus toimub miinimum 3 ringitundi (kunstis ja robootikas 3 paaristundi) kuutasu ei muutu.
Kui kuus toimub 1-2 ringitundi, esitatakse arve poole kuu eest.

Näide: Oktoobris oli viis reedet ja tunnid toimusid neist kolmel, mis tähendab seda, et kuu tasu ei muutu ning arve esitatakse terve kuu ulatuses. Kui novembris toimub ring vaid kahel päeval, siis arvestatakse tasu poole kuu eest.

Huviringide tunniplaan ja registreerimine

Huviringide ja treeningute plaan ning registreerimine SIIN

Lisainformatsiooni jagab huvijuht Kadri Ainsalult huvijuht@sydalinna.edu.ee.

Kogupäevakooli puudutavad küsimused palume saata kogupaevakool@sydalinna.edu.ee.

Kontaktid

Tallinna Südalinna Kool @2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Designation