Vilistlased

Teated

2016. aasta 1. septembril sai meie kool 50aastaseks. Juubelisünnipäeva tähistamiseks ilmus kooli ajalugu ja tänapäeva tutvustav raamat “Viiskümmend värvilist aastat ehk Tallinna Südalinna Kooli lugu”, mida on vilistlastel ja kõigil huvilistel võimalik osta igal tööpäeval kooliraamatukogust.

Südalinna Kool ootab oma vilistlasi ja õpilaste vanemaid/vanavanemaid/tädisid-onusid jagama õpilastega oma elu-, hobi- ja töökogemusi, sest see võimaldab seostada koolis õpitavat praktilise eluga ning luua tihedam side kooli, kasvava põlvkonna ja ühiskonna ootuste vahel koolile.

Oodatud on kõikvõimalikud erinevad erialad ja ametid, mis eeldavad nii kutse- kui ka kõrgharidust, sest oluline on näidata õpilastele, kui variatiivne on ühiskond ja tööturg. Samuti on oluline panna õpilasi mõtlema selle üle, mis neile kõige paremini täiskasvanuna sobib ja huvi pakub.

Algatuses osalemiseks on mitmeid erinevaid võimalusi (nt külalistund, projektõppes eksperdi roll, juhendaja roll loov-ja uurimistöödes, töövarjutamine jne). Kui teil on mõni muu idee, kuidas saaksite panustada kooliellu ja õppetöö põnevamaks muutmisesse, siis ootame kõiki ettepanekuid.

Registreeruda saab kirjutades e-maili aadressil kerttu.molder@sydalinna.edu.ee

Lp. vilistlased!

Oleme korrastanud ja täpsustanud kooli kodulehel olevaid vilistlaste nimekirju. Palume üle vaadata ja kontrollida oma ja klassikaaslaste nimede õigekiri, samuti see, kas kõik klassikaaslased, kellega koos lõpetasite, on ikka kirjas. Vigade ja ebatäpsuste leidmisel palume anda sellest teada aadressil raamatukogu@sydalinna.edu.ee

18. oktoober 2018 kell 17.30 toimub vilistlaste korvpalliturniir kooli võimlas. 

Lisainfo mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee

 

Kui teil on võimalus ja huvi tulla külalistundi meie kooli õpilastele andma, siis palun kirjutage kerttu.molder@sydalinna.edu.ee

Vilistlaste nimekirjad

Vilistlased 1971-1975

I (tegelikult II) lend – 1971

1. Ader, Ago
2. Alber, Merike
3. Chmielevski, Mall
4. Gerlet, Liivika
5. Gubitševa, Lydia
6. Hanson, Kulla
7. Lätti, Riina
8. Mickfeldt, Jüri
9. Norak, Reet
10. Randaru, Peeter
11. Ruben, Kirsti
12. Rullinkov, Jaak
13. Räni, Anne
14. Sikkal, Aleksander
15. Solovjov, Viktor
16. Suntja, Milvi
17. Tonto, Thea
18. Tooming, Hindrek
Klassijuhataja Vilma Kljavin

1. Aleksandrova, Irina
2. Belouss, Jevgenia
3. Bogdanov, Gennadi
4. Bõtsenko, Svetlana
5. Furejeva, Jelena
6. Guljajeva, Tatjana
7. Ismikejeva, Olga
8. Kornouhhov, Viktor
9. Kruglova, Irina
10. Mustjõgi, Irina
11. Nikitina, Natalja
12. Novikova, Lidia
13. Panksejeva, Marina
14. Poljakova, Natalja
15. Rabinovitš, Mihhail
16. Severinov, Jevgeni
17. Sidelnikov, Oleg
18. Sidorenkova, Ljubov
19. Smirnova, Irina
20. Solovjova, Jelena
21. Tšernjavskaja, Ljudmila
22. Turavinova, Natalja
23. Ulanova, Galina
24. Ussatšova, Tatjana
25. Videnko, Jevgenia
26. Vidjajeva, Alla
Klassijuhataja Galina Polupanova

1. Agejev, Aleksandr
2. Bahtin, Valeri
3. Barinova, Galina
4. Beifovskaja, Tatjana
5. Goloveškin, Andrei
6. Golubev, Vladimir
7. Gorbunova, Lidia
8. Gorbunova, Tatjana
9. Homjakov, Aleksei
10. Heldna, Irina
11. Iljaševitš, Vladimir
12. Jaraja, Larissa
13. Karlova, Svetlana
14. Koroljova, Galina
15. Kostrõnina, Maria
16. Loštšilina, Jelena
17. Menjailo, Aleksandr
18. Miroškina, Nadežda
19. Molotsov, Vladimir
20. Moskaljuk, Jelena
21. Moskaljuk, Sergei
22. Nossova, Irina
23. Otroško, Vladimir
24. Petrovskaja, Tatjana
25. Simjakin, Aleksandr
26. Svinina, Tatjana
27. Žuravljova, Olga
28. Tihhonova, Alla
29. Tšilikin, Aleksandr
30. Urussova, Svetlana
31. Vasjutin, Nikolai
Klassijuhataja Jelena Rožkova

II (tegelikult III) lend –1972

1. Aljak, Jüri
2. Kaljurand, Urmas
3. Kotk, Krista
4. Lekk, Enno
5. Lekk, Monika
6. Ljazina, Tamara
7. Loonela, Raivo
8. Läkk, Vello
9. Maapalu, Tiina
10. Margus, Maarja
11. Muld, Urmas
12. Mäeveer, Aare
13. Norman, Anneli
14. Oidsalu, Anti
15. Olo, Epp
16. Ordlik, Toomas- KULDMEDAL
17. Pruul, Ülo
18. Puurand, Heiki
19. Raie, Riho
20. Rein, Silva
21. Rekand, Heikki
22. Sepp, Jaan
23. Suslov, Aleksander
24. Tamm, Jüri
25. Timmas, Vööbe- KULDMEDAL
26. Tomson, Tõnu
27. Tõnnus, Raivo
28. Tähve, Toivo
29. Volt, Jüri
Klassijuhataja Salme Tiro

1. Benitis, Irina
2. Burakov, Aleksandr
3. Djudin, Vladimir
4. Drozdetski, Vladimir
5. Fetissov, Aleksandr
6. Gromova, Irina
7. Kalašnikova, Jelena
8. Korovina, Galina
9. Künnapuu, Marietta
10. Legeza, Svetlana
11. Lunjova, Ljudmila
12. Paštševskaja, Natalja
13. Petrova, Irina
14. Prijutova, Tatjana
15. Romanova, Jevgenia
16. Sidorenko, Larissa
17. Slepnjova, Niina
18. Sorokin, Vadim
19. Ševeljova, Anna
20. Šuhhalov, Juri
21. Zõkova, Jelena
22. Židenko, Larissa
23. Tšurova, Margarita
24. Vassilkova, Tamara

1. Balõberdin, Anatoli
2. Beznisko, Vera
3. Bodnar, Galina
4. Borissov, Boriss
5. Gornastajeva, Natalja
6. Guljajev, Aleksandr
7. Ivanova, Ljudmila
8. Ivanova, Tatjana
9. Jaska, Svetlana
10. Kudrjavtseva, Larissa
11. Kurbatova, Tatjana
12. Kuropatkin, Gennadi
13. Kuznetsova, Ljudmila
14. Lomteva, Tatjana
15. Lukovkin, Vladimir
16. Mihhailova, Larissa
17. Mihhailov, Oleg
18. Mjakotin, Vladimir
19. Murevitš, Tatjana
20. Orlova, Natalja Anatoli t.
21. Orlova, Natalja Paveli t.
22. Polupanova, Jelena
23. Raihhel, Jevgenia
24. Ruzgass, Viktor
25. Saltõkova, Svetlana
26. Sedašev, Eduard
27. Sljussar, Igor
28. Smirnova, Natalja
29. Tarassova, Jelena
30. Timohhin, Nikolai
31. Tjurin, Juri
32.  Žapkina, Irina

Klassijuhataja Galina Polupanova

 

III (tegelikult IV) lend –1973

1. Aan, Anu
2. Ahe, Marianna
3. Dolotova, Marika
4. Dorošenko, Margarita
5. Gerlet, Marika
6. Geršman, Grigori
7. Golubeva, Svetlana
8. Hubelmann, Jaak
9. Jakobson, Rene
10. Kalle, Henri
11. Kaukis, Tiina
12. Kerner, Tiiu
13. Koort, Heikki
14. Kuub, Anne
15. Laigna, Õnne
16. Leemets, Marika
17. Lõoke, Endel
18. Maapalu, Liina
19. Maripuu, Arvi
20. Mõistlik, Peeter
21. Nappa, Velda
22. Nurmsalu, Heiki
23. Prits, Raivo
24. Rannaveski, Uno
25. Raudkar, Uno
26. Rikolas, Peep
27. Ristsalu, Kaido
28. Sagadi, Marius
29. Seinre, Krista
30. Sild, Ülo
31. Teelem, Voldemar
32. Tihane, Lilia
33. Tuulma, Reet
34. Tähve, Enno
Klassijuhataja Salme Tiro

1. Butenko, Juri
2. Damaskin, Igor
3. Jatsenjuk, Nadežda
4. Kalidov, Nikolai
5. Kalistratov, Juri
6. Kassatkina, Jelena
7. Klausson, Jelena
8. Korokin, Stanislav
9. Kostrõnina, Tatjana
10. Kotova, Tatjana
11. Kovaljova, Tatjana
12. Kustarnikov, Vladimir
13. Kõvask, Violetta
14. Lebedev, Dmitri
15. Maramzin, Andrei
16. Matskin, Mihhail
17. Mitrofanova, Larissa
18. Morozov, Igor
19. Patrakova, Olga
20. Ponomarjov, Vladimir
21. Redko, Galina
22. Skrõnnikov, Konstantin
23. Sups, Aleksandr
24. Šitmorjov, Sergei
25. Šurõgina, Ljudmila
26. Zahhartsov, Aleksandr
27. Žuravljova, Svetlana
28. Tretjak, Aleksandr
29. Trohhatšov, Sergei
30. Tsvetkov, Vladimir
31. Veklenko, Galina
32. Voinova, Natalja

IV (tegelikult V) lend –1974

1. Klandorf, Kalle
2. Kübarsepp, Reet
3. Leego, Alar
4. Loderaud, Marianne
5. Mihklepp, Jüri
6. Nikkel, Saima
7. Nõlvak, Ülle
8. Oit, Ines
9. Raiend, Urmas
10. Reinsalu, Rein
11. Ründal, Tiiu
12. Samberk, Marika
13. Sepp, Urmas
14. Silmet, Aavo
15. Tomberg, Riina
16. Trofimova, Marika
Klassijuhataja Kristi Tormi

1. Agu, Sergei
2. Bõtškova, Rimma
3. Dorovski, Viktor
4. Gostev, Nikolai
5. Gruznevitš, Sergei
6. Jepišev, Georgi
7. Juvainen, Jevgenia
8. Juvainen, Ljudmila
9. Kurbatova, Jelena
10. Kuznetsov, Viktor
11. Lavrešin, Vladimir
12. Lutšin, Sergei
13. Masterova, Lidia
14. Mašin, Juri
15. Mihhailova, Svetlana
16. Murašov, Konstantin
17. Nenaševa, Tamara
18. Papai, Anna
19. Proskura, Valeri
20. Punisson, Olga
21. Sahharova, Vera
22. Samohhin, Artur
23. Smirnova, Lidia
24. Solomõkova, Aljona
25. Stepanov, Andrei
26. Špikin, Gennadi
27. Šunajev, Mihhail
28. Trofimtšuk, Anna

V (tegelikult VI) lend –1975

1. Arras, Anneli
2. Barabaš, Marje
3. Dordett, Rene
4. Erin, Toomas
5. Grinfeld, Reet
6. Härma, Jaak
7. Judeikin, Mirjam
8. Juhtver, Marika
9. Kaljo, Andres
10. Kangur, Riho
11. Kask, Margus
12. Kipper, Sirje
13. Konno, Toomas
14. Kuum, Ingrid
15. Laht, Marike
16. Laur, Anne
17. Metsaru, Marko
18. Mäe, Kärt
19. Niglas, Kaie
20. Pant, Anu
21. Pormann, Tiia
22. Prangel, Elisabeth
23. Randma, Heiki
24. Rattasepp, Marika
25. Reinok, Jüri
26. Sumeri, Kairi
27. Tavaste, Maire
28. Vellama, Ragne
29. Viitpoom, Merike
Klassijuhataja Niina Tšetvjorkina

1. Aleksandrova, Olga
2. Aršas, Jelena
3. Baidukov, Jevgeni
4. Balahnitšev, Sergei
5. Balõberdina, Irina
6. Dombrovski, Aleksandr
7. Fahurdinov, Rustam
8. Gornostajev, Sergei
9. Gusseva, Tatjana
10. Ivanov, Igor
11. Jakovleva, Nadežda
12. Kalošin, Valeri
13. Karjakina, Eleonora
14. Klopova, Irina
15. Mihhejeva, Niina
16. Mihhin, Sergei
17. Mjahkova, Jevgenia
18. Naimušina, Svetlana
19. Obrastsova, Jelena
20. Ošerova, Svetlana
21. Ozerova, Žanna
22. Paštševski, Stanislav
23. Proškovitš, Inna
24. Raube, Irina
25. Rogov, Igor
26. Sergina, Jelena
27. Sinitsõn, Sergei
28. Smõslova, Jelena
29. Štšekoturova, Tatjana
30. Zolotova, Irina
31. Teras, Georg
32. Tretjak, Tatjana
33. Ukolenko, Tatjana
34. Urvantseva, Jevgenia

Vilistlased 1976-1980

VI (tegelikult VII) lend –1976

1. Duubas, Raul
2. Jakobson, Sven-Erik
3. Jalakas, Ilmar
4. Kargaja, Anne
5. Kesa, Ursula
6. Kroon, Marika
7. Lekk, Anne
8. Loomets, Raivo
9. Maima, Reet
10. Reigo, Gunnar
11. Reštšinski, Kersti
12. Riigor, Jaak
13. Rohi, Urmas
14. Ruuse, Allan
15. Sandrak, Ott
16. Sepp, Paul
17. Zamašnaja, Inna
18. Taevere, Tiit
Klassijuhataja Salme Tiro

1. Aleksandrov, Sergei
2. Allikas, Alla
3. Andrianova, Jelena
4. Bernatskaja, Galina
5. Bogdanova, Galina
6. Filimonov, Sergei
7. Galantsev, Andrei
8. Hudžašvili, Andrei
9. Ivanov, Sergei
10. Ivanova, Olga
11. Karpova, Marina
12. Katsnelson, Tatjana
13. Kiban, Ljudmila
14. Kladi, Natalja
15. Kovaljova, Olga
16. Kudelja, Jevgenia – KULDMEDAL
17. Kuzovkov, Vladimir
18. Lantrat, Anatoli
19. Loženitsina, Lidia
20. Mussajeva, Masma
21. Mussajeva, Valentina
22. Naimušina, Tatjana
23. Novikova, Ljudmila
24. Purtova, Irina
25. Rahtšejeva, Lidia
26. Rossman, Olga
27. Sažin, Valeri
28. Segen, Andrei
29. Sokolova, Jelena
30. Solovjov, Vladimir
31. Solovjova, Marina
32. Tereštšenko, Tatjana
33. Trjassorukova, Tatjana
34. Voronina, Jelena

VII (tegelikult VIII) lend –1977

11.A klass
1. Ambus, Olav
2. Aasamets, Signe
3. Ahman, Andra
4. Alt, Eve
5. Baltin, Arno
6. Bander, Veera
7. Eha, Imbi
8. Einaste, Ülle
9. Jalakas, Indrek
10. Jürlau, Roald
11. Kangust, Aivar
12. Kubber, Irma
13. Levoll, Rene
14. Nahkur, Mihkel
15. Niinepuu, Tiit
16. Paart, Vahur
17. Reinvars, Tiina
18. Rosenperk, Raul
19. Ruven, Ants
20. Sups, Kadri
21. Tinask, Leila
22. Tilk, Harri
23. Tooming, Kersti
24. Tuvi, Loore
25. Ugur, Kalle
Klassijuhataja Tiiu Kollo

1. Bremann, Arno
2. Kennap, Reet
3. Kõrm, Tiia
4. Maar, Liivia
5. Maasikrand, Merike
6. Mannov, Ene
7. Murumägi, Aime
8. Oja, Urmas
9. Ormus, Ingrid
10. Peebo, Aimar
11. Pintsel, Sunne
12. Prits, Dagny
13. Tali, Andres
14. Uusjärv, Ülle
Klassijuhataja Peeter Kiilmaa

1. Aleksandrov, Sergei
2. Andrejev, Oleg
3. Bastunova, Svetlana
4. Borissova, Jelena
5. Botškarjova, Tatjana
6. Briljant, Andrei
7. Dubov, Mihhail
8. Fjodorov, Nikolai
9. Galtsov, Boris
10. Golossejeva, Irina
11. Ihats, Helle
12. Jaakman, Andres
13. Konstantinov, Andrei
14. Kramarenko, Niina
15. Kultajeva, Marina
16. Lazareva, Jelena
17. Lebedev, Juri
18. Levi, Natalia
19. Lvova, Marina
20. Migdaljova, Natalja
21. Petrov, Eduard
22. Ruljova, Irina
23. Rumjantseva, Svetlana
24. Sapon, Oleg
25. Serova, Jelena
26. Solovjova, Svetlana
27. Stukolkin, Ivar
28. Štšekoturova, Svetlana
29. Šulepov, Viktor
30. Zintšenko, Tatjana
31. Talling, Natalja
32. Tavgen, Juri
33. Tikkerbär, Artur
34. Tretjakova, Marina
35. Vainik, Inga
36. Vidjajev, Vladimir

VIII (tegelikult IX) lend –1978

1. Aasamäe, Aivar
2. Aavik, Arvo
3. Bachverk, Tiiu
4. Enn, Toivo
5. Gladkin, Ülo
6. Ižak, Rita
7. Jürlau, Peep
8. Kakko, Lüüdi
9. Kannik, Vello
10. Kerge, Ulla
11. Kiin, Katrin
12. Korobka, Malle
13. Kuldkepp, Dhea
14. Laiverik, Heiki
15. Lehtmets, Leelo
16. Leis, Evelin
17. Lepvalts, Merike
18. Lilleberg, Kai
19. Masing, Anne
20. Naaber, Raimond
21. Päll, Sirje
22. Pärniste, Peeter
23. Rae, Meelis
24. Rannasalu, Mary-Ly
25. Saarm, Andy
26. Sall, Toomas
27. Simonlatser, Vallo
28. Suvi, Rein
29. Sõmer, Jüri
30. Šipjagin, Agnes
31. Thomson, Doris
32. Toim, Ain
33. Treiman, Siiri
34. Uustalu, Helje
Klassijuhatajad Eda Oja, Katrin Meos

IX (tegelikult X) lend –1979

1. Alehodžin, Murat
2. Elme, Katrin
3. Fjodorov, Georg
4. Järv, Epp
5. Järviste, Ain
6. Karusaar, Anu
7. Kilp, Vello
8. Kits, Helin
9. Kolbre, Peep
10. Kordmaa, Toomas
11. Kriis, Tarmo
12. Kull, Erik
13. Laanemets, Juta
14. Niinemets, Rein
15. Nurmik, Raivo
16. Prikenfeld, Silvi
17. Põdrus, Ene
18. Raudam, Toomas
19. Rood, Piret
20. Suurmets, Ruth
21. Vester, Evi
22. Vokk, Eve
23. Üril, Maire
Klassijuhataja Lia Põhi

X (tegelikult XI) lend –1980

1. Allikmaa, Alari
2. Amer, Raivo
3. Amtus, Alar
4. Heimola, Anne-Mai
5. Jevgenjeva, Inga
6. Jõesoo, Heli
7. Kordmaa, Enn
8. Kuljus, Kaja
9. Kurvet, Liisa
10. Kõrgeperv, Külli
11. Künstler, Kai
12. Lips, Aivar
13. Lokk, Aivar
14. Luik, Jaan
15. Merits, Kuido
16. Mäll, Urmas
17. Pappuu, Tiiu
18. Pastarus, Inna
19. Pukspuu, Mait
20. Raidla, Liivi
21. Sammel, Maire
22. Tali, Priit
23. Tomberg, Madis
24. Veldt, Eve
25. Vendt, Grete
Klassijuhataja Lya Pullerits

1. Aasamets, Tiina
2. Alango, Hannely
3. Eensalu, Pille
4. Ermann, Jaanus
5. Härm, Eve
6. Jaaska, Meeli
7. Kõrgesaar, Marina
8. Loorits, Tiina
9. Martin, Eve
10. Meister, Mart
11. Mere, Liia
12. Mõttus, Aivar
13. Noormets, Margus
14. Paart, Aivar
15. Piir, Ana
16. Pilvik, Tõnu
17. Raudsik, Aivar
18. Saarep, Sulev
19. Sooba, Andres
20. Soone, Peep
21. Zarip, Zulfia
22. Taevere, Terje
23. Treimann, Fred
24. Vahter, Paul
25. Valdek, Argo
Klassijuhataja Maire Mänd

Vilistlased 1981-1985

XI (tegelikult XII) lend –1981

1. Aas, Ester
2. Ahi, Mare
3. Ahtijainen, Marika
4. Elmik, Urmas
5. Haabu, Elmo
6. Hiiesaar, Maire
7. Johanson, Toomas
8. Kallasmaa, Kadri
9. Kamm, Sirje
10. Kipper, Aivar
11. Klaus, Mati
12. Korol, Ülle
13. Käbbi, Ülle
14. Laiverik, Ain
15. Laurend, Ene
16. Loo, Indrek
17. Niglas, Eva
18. Niimeister, Marika
19. Nurkse, Riho
20. Pärn, Kalle
21. Roosilill, Liivi
22. Tavaste, Hele
23. Udras, Taive
24. Vainumäe, Peeter
25. Vetik, Leelo
26. Vingissaar, Tiina
27. Õunapuu, Häli
Klassijuhataja Olli Kaljo

1. Aasalo, Kai
2. Aasalo, Lauri
3. Erte, Lea
4. Grinfeld, Tiit
5. Heinla, Jüri
6. Kana, Raimond
7. Kasesalu, Teet-Mikk
8. Kitt, Ülle
9. Lessosaar, Raul
10. Niitmäe, Ülo
11. Ojasaar, Andres
12. Peebo, Valdur
13. Pihl, Eevo
14. Pästlane, Andres
15. Raag, Riina
16. Raudmäe, Anneli
17. Tänav, Tõnu
18. Vatsel, Tõnu
19. Võrk, Eha
Klassijuhataja Jaan Palumets (Pantalon)

XII (tegelikult XIII) lend –1982

1. Erkmaa, Ain
2. Hiie, Urmas
3. Hipeli, Aivar
4. Hoffert, Reet
5. Kivisoo, Vallo
6. Klaus, Merle
7. Komonyi, Ilona
8. Kruuse, Anu
9. Liiva, Martin
10. Mang, Henno
11. Odar, Alar
12. Naurits, Maive
13. Ojasaar, Marika
14. Riive, Margus
15. Saar, Inge
16. Sarapik, Laine
17. Taklaja, Anne- Katrin
18. Taning, Kersti
19. Teemusk, Ülle
20. Tätte, Anneli
21. Vaaks, Andres
22. Vunder, Andres
Klassijuhataja Lya Pullerits

1. Bremse, Ave
2. Eerand, Monika
3. Enniko, Armin
4. Hallik, Tiit
5. Helind, Sulev
6. Jalakas, Karin
7. Kalberg, Ago
8. Kamber, Katrin
9. Kirsipuu, Malle
10. Kiviloo, Olavi- Heikki
11. Korol, Tarmo
12. Kruusalu, Tiit
13. Kubre, Kaja
14. Lill, Karin
15. Lunts, Toomas
16. Peetris, Meelis
17. Pihlakas, Peeter
18. Põld, Ivi- Mai
19. Ranniku, Ly
20. Raudkar, Raul
21. Roos, Veiko
22. Saarma, Tõnu
23. Semjonov, Veiko
24. Sepp, Kersti
25. Tamm, Eerik
26. Tammesson, Tiit
27. Tarask, Urmas
28. Tivik, Meelis
29. Uudla, Indrek
30. Vesk, Merike
Klassijuhataja Anna Tammerik

XIII (tegelikult XIV) lend –1983

1. Grünberg, Kersti
2. Kaar, Kaire
3. Kaarnamets, Knut
4. Kalda, Anti
5. Laasi, Ingrid
6. Liinev, Ivar
7. Läänmäe, Enn
8. Martõnov, Inna
9. Meiessaar, Margus
10. Meristo, Merle
11. Mets, Tiina
12. Mikli, Hannes
13. Noormets, Maire
14. Nõgisto, Elina
15. Onksjon, Raul
16. Ootre, Ülle
17. Peitong, Heli
18. Rahuoja, Aarne
19. Reimo, Anu
20. Rõigas, Jana
21. Rõõmussaar, Alo
22. Sagri, Simone
23. Sangel, Merle
24. Sildnik, Hando
25. Šapiro, Tekla
26. Tiitson, Liina
27. Uibokant, Toomas
Klassijuhataja Naida Toos

1. Aguraijuja, Anneli
2. Altrov, Erkki
3. Eller, Väino
4. Joasoo, Ivo
5. Juhkam, Eve
6. Kask, Viire – KULDMEDAL
7. Kilp, Guido
8. Kurm, Heiki
9. Kuura, Rutha
10. Laansoo, Terje
11. Lepalaan, Jaan
12. Lepp, Küllike
13. Lest, Merike
14. Madissoo, Marika
15. Matsina, Raivo
16. Metsaar, Anu-Mai
17. Purre, Anneli
18. Rebane, Krista
19. Reimo, Kaia
20. Sooster, Mari
21. Sumin, Kaire
22. Takis, Aivo
23. Tammekand, Ene
24. Tammiksalu, Tiina – KULDMEDAL
25. Tooding, Anu
26. Valdmann, Anu
27. Vilepaju, Ursula
Klassijuhataja Salme Tiro

XIV (tegelikult XV) lend –1984

1. Altpere, Andres
1. Ernesaks, Jaak
2. Jalakas, Piret
3. Kuusmann, Külli
4. Laar, Allan
5. Lidenburg, Kristi
6. Linderburg, Marcella
7. Nooni, Kaia
8. Puussaar, Piret
9. Pärg, Gunnar
10. Truusa, Kairi–Kaia
11. Viidemann, Katrin
12. Õis, Kätlin
Klassijuhataja Ülle Tereping

1. Aas, Alvar
2. Heinsalu, Jüri
3. Kaasik, Mare
4. Kaldma, Aime
5. Kallaste, Kaupo
6. Kask, Hanno
7. Kornel, Priit
8. Lepalaan, Mailis
9. Lõo, Alar
10. Maasing, Illimar
11. Medri, Tõnis
12. Mättas, Argo
13. Noortamm, Meelis
14. Oksvort, Indrek
15. Parmasto, Madis
16. Parts, Ene
17. Peetris, Margus
18. Pihl, Urve
19. Polnoustov, Raul
20. Poomann, Marje
21. Põld, Margot
22. Põllu, Allan
23. Raad, Signe
24. Rahumägi, Ermo
25. Ruusmäe, Ly
26. Simmo, Piret
27. Tael, Kristine
28. Tamme, Jaanus
29. Toomis, Merike
30. Trahov, Teet
31. Uusküla, Tõnu
32. Uustalu, Tiit
33. Vöö, Vello
Klassijuhataja Jaan Palumets

XV (tegelikult XVI) lend –1985

1. Bremse, Aigi
2. Debelõi, Andrei
3. Enok, Ivi
4. Jaup, Terje
5. Kilemet, Lea
6. Kitter, Jana
7. Koivanen, Ene
8. Kukemelk, Katti
9. Lindre, Peter
10. Martin, Lea
11. Meister, Andres
12. Nahk, Aare
13. Noormets, Maret
14. Noot, Tarmo
15. Palm, Eike
16. Parve, Annika
17. Pill, Anne
18. Reidma, Riia
19. Reinaste, Janika
20. Valgemäe, Evelyn
Klassijuhataja Maia Jõeleht

1. Aava, Eve
2. Allmäe, Mati
3. Antsmäe, Urmas
4. Boltovski, Ain
5. Jõeleht, Ain
6. Järvik, Ere
7. Kalda, Kaimo
8. Kallas, Aarne
9. Kaukver, Hannes
10. Kinksaar, Claire
11. Kitsing, Mare
12. Kubre, Andres
13. Kuhi, Piret
14. Must, Ain
15. Niimeister, Riina – KULDMEDAL
16. Pallasma, Raul
17. Pehk, Mare
18. Raig, Indrek
19. Rajamets, Jaak
20. Reinfelt, Mario
21. Schaffrik, Sirli
22. Sirk, Kaupo
23. Žitluhina, Margit
24. Tamming, Maria
25. Tenusar, Jüri
26. Tomson, Ruth
27. Treimann, Katrin
28. Vellemäe, Kaire
29. Vellemäe, Ülle
Klassijuhataja Eda Oja

Vilistlased 1986-1990

XVI (tegelikult XVII) lend –1986

1. Aassalu, Andres
2. Arik, Andres
3. Dampf, Ülle
4. Grigorenko, Ingrid
5. Gulordava, Loara
6. Gutmann, Signe
7. Hein, Kaarel
8. Hint, Ellen
9. Jakobson, Kairi
10. Kaadu, Anneli
11. Karp, Margit
12. Kiik, Ingrid
13. Leok, Olav
14. Murnikova, Tiina
15. Märts, Hanka
16. Ots, Ene
17. Ots, Irene
18. Paas, Leana
19. Pukk, Piret
20. Reidma, Reene
21. Reili, Merle
22. Rääk, Katrin
23. Sahkai, Signe
24. Soasepp, Ago
25. Tamm, Ülle
26. Viller, Angela
Klassijuhataja Irina Andrejeva

1. Abrams, Varje
2. Einard, Meelis
3. Ert, Andres
4. Jaanson, Reile
5. Keridan, Kalev
6. Kohv, Tarmo
7. Kõiva, Tarmo
8. Laan, Toomas
9. Latik, Andres
10. Medri, Madis
11. Medri, Meelis
12. Metsniit, Andrus
13. Ojassaar, Hellar
14. Olesk, Mari
15. Paurmann, Guido
16. Port, Marta
17. Pärn, Madis – HÕBEMEDAL
18. Raiend, Urmo
19. Rajala, Ingrid – HÕBEMEDAL
20. Randma, Priit
21. Sepp, Andrus
22. Siimre, Nele – HÕBEMEDAL
23. Simmo, Siim
24. Subka, Aivar
25. Subka, Viljar
26. Truumure, Külli
27. Uustalu, Mart
28. Vanik, Maarika – HÕBEMEDAL
29. Vares, Helen
30. Vilumaa, Marget
31. Vont, Terje
Klassijuhataja Elna Järv

XVII (tegelikult XVIII) lend –1987

1. Aas, Viire
2. Arjas, Valli
3. Artma, Toomas
4. Balder, Ain
5. Einamäe, Argo
6. Innos, Toomas
7. Kaugemaa, Allan
8. Kermas, Hurma
9. Kink, Eve-Li
10. Kõverik, Kaire
11. Leht, Harry
12. Loo, Andrus
13. Luur, Margus
14. Maadik, Jana
15. Marin, Toomas
16. Pohlak, Tõnis
17. Pratka, Margit
18. Päeva, Piret – HÕBEMEDAL
19. Raig, Sirli
20. Tamm, Kersti
21. Toivere, Anne
22. Urbla, Kaido
23. Vaan, Anne
24. Vaino, Juta
25. Voormees, Elo
Klassijuhataja Tiiu Kollo

1. Aarmann, Birgit
2. Antoniak, Marek
3. Arvik, Kristiina
4. Demjanov, Marek
5. Gluštšenko, Almar
6. Helind, Anneli
7. Johanson, Külli
8. Järvela, Juho
9. Kaal, Agu
10. Kaldma, Ene
11. Keridan, Angela
12. Koldits, Tõnu
13. Kolu, Margit
14. Korju, Cathy
15. Kurrot, Aivar
16. Kurvet, Jaan
17. Maasikrand, Mari- Liis
18. Mattus, Markko
19. Mežonnova, Ann
20. Mägedi, Toomas
21. Mägi, Sigrid
22. Märjamaa, Leelo
23. Noor, Anti
24. Peegel, Mai
25. Pihlak, Mart
26. Pirita, Mart
27. Reemet, Raul
28. Rooteman, Irene
29. Rubel, Kati
30. Schaffrik, Malle
31. Zukker, Priit
32. Toomsalu, Reet
33. Triik, Diana
34. Turu, Toomas
35. Udu, Toomas
36. Uustalu, Tiia
Klassijuhataja Tiia Nairismägi

XVIII (tegelikult XIX) lend –1988

1. Anderson, Liina
2. Borissenko, Evelin
3. Burm, Katrin
4. Erm, Katrin
5. Grensman, Kalle
6. Kaal, Katrin
7. Kalvik, Raave
8. Kivi, Külliki
9. Kruusmägi, Siiri
10. Kuris, Kaie
11. Kutsar, Tarmo
12. Kuusalu, Hedy
13. Laan, Alar
14. Lahi, Maarika
15. Laks, Karl – HÕBEMEDAL
16. Lepik, Priit
17. Lõhmus, Carolin
18. Orlova, Katherina – HÕBEMEDAL
19. Parras, Sigrid
20. Piir, Kaire
21. Raiend, Kristjan
22. Rits, Heidi
23. Rits, Heiki
24. Rooba, Merilin
25. Sau, Katri
26. Silvet, Greta
27. Sinisoo, Mark
28. Tombak, Mirjam
29. Vaarpuu, Jaanus
30. Vaitmaa, Mikk
31. Valberg, Annika
32. Vunk, Raa
Klassijuhataja Valeri Helandi

1. Ali, Andre
2. Annus, Allan
3. Asmus, Hans
4. Barmin, Birgit
5. Kask, Holger
6. Kirotar, Krista
7. Kõiv, Erki
8. Lattik, Aare
9. Lilleorg, Margus
10. Loo, Sulev
11. Mutli, Kait
12. Nairismägi, Marek
13. Nairismägi, Maret
14. Parbo, Siim
15. Prooso, Sirle
16. Põdra, Aivar
17. Reinberg, Anne
18. Saar, Sille
19. Saaring, Tarmo
20. Selke, Priit
21. Siimre, Toomas
22. Soobik, Pille
23. Sõitja, Lauri
24. Tikerpe, Gunnar
Klassijuhataja Katrin Meos

XIX (tegelikult XX) lend –1989

1. Alas, Anne
2. Aosaar, Ly
3. Bogomolov, Heinike
4. Bogun, Robert
5. Hiedel, Triin
6. Jakobi, Anneli – HÕBEMEDAL
7. Jüriväli, Marge
8. Kamarinen, Agne
9. Kraav, Tõnis
10. Krausberg, Eha
11. Kõrv, Alard
12. Lember, Pille
13. Loog, Erkki
14. Loog, Margus
15. Lootus, Andrus
16. Maidla, Krista
17. Mändsalu, Doris
18. Mölderkivi, Helen
19. Piller, Külli
20. Pratka, Anneli
21. Roosve, Tõnu
22. Rätsnik, Raul
23. Semjonov, Kertu
24. Starkopf, Katrin
25. Sõrmus, Erki
26. Tammjõe, Mare
27. Taru, Laili
28. Tuisk, Toivo
29. Uuspuu, Margit
30. Vahtramäe, Hedi
Klassijuhataja Anne Urge

1. Ahone, Kaisa
2. Arro, Gemma
3. Duubas, Kristjan
4. Gilden, Margo
5. Kallaste, Peep
6. Kollist, Hannes
7. Laaneoks, Herdis
8. Laansoo, Katrin
9. Laks, Gerda
10. Laur, Anu
11. Leik, Ivika – HÕBEMEDAL
12. Lepp, Pirje
13. Lind, Kristi – KULDMEDAL
14. Lorents, Peeter
15. Maasik, Õie
16. Nepomnjaštšaja, Larissa
17. Parker, Sirli
18. Saan, Meelis
19. Sander, Tea
20. Saaring, Riina
21. Sirelbu, Margus
22. Tammik, Jan
23. Tammik, Merle – HÕBEMEDAL
24. Tarask, Katrin
25. Tšentropov, Anneli
26. Tuisk, Helgi
27. Varvik, Jane – HÕBEMEDAL
28. Veermets, Urmas
29. Vissak, Ilmar
30. Volter, Hannes
Klassijuhataja Ülle Pihlak

XX (tegelikult XXI) lend –1990

1. Aarna, Janika
2. Adelbert, Rein
3. Jõgisu, Joel
4. Kann, Eve
5. Kanniste, Krista
6. Kiibus, Taavi
7. Loo, Lembit
8. Lugna, Ragne
9. Neemlaid, Gerda
10. Nisu, Erle
11. Noot, Tiina
12. Orehhova, Jane
13. Osi, Tiia
14. Paalberg, Jaanika
15. Pettai, Janis
16. Pihel, Angela
17. Raun, Jana
18. Ringvee, Aare
19. Särgava, Heidy
20. Säälik, Marek
21. Vainu, Jana
22. Väli, Toomas
Klassijuhataja Thea Kriis

1. Anderson, Erki
2. Avik, Kersti
3. Blumfeldt, Helen
4. Gustavson, Raili
5. Haavel, Ave
6. Hermandi, Margit
7. Hiiesalu, Triin
8. Kalbus, Kristo
9. Kalda, Karmo
10. Kask, Tiina – HÕBEMEDAL
11. Kingo, Aave
12. Kingotalo, Birgit
13. Kohv, Ivar
14. Kuris, Katrin
15. Lutter, Pille
16. Must, Tiit
17. Ojamäe, Marge
18. Oper, Toomas
19. Pallik, Signe
20. Peiseniek, Sabine
21. Prikk, Toomas
22. Pöör, Evelyn
23. Saare, Piret
24. Suviste, Maret
25. Ždanovitš, Karl
26. Varganova, Marika
27. Viherpuu, Hannes
28. Vood, Anneli
Klassijuhataja Naima Kurves

Vilistlased 1991-1995

XXI (tegelikult XXII) lend –1991

1. Aavik, Tiina
2. Balder, Raul
3. Burm, Elena
4. Juhandi, Ave
5. Kangur, Mirjam
6. Kessler, Kilvar
7. Kiilmaa, Priit
8. Kiis, Siret
9. Koovit, Triin
10. Kraan, Ilona
11. Kull, Piret
12. Kübarsepp, Kaide-Ly
13. Levet, Janno
14. Maade, Kristjan – HÕBEMEDAL
15. Noormets, Indrek
16. Nurk, Kadri
17. Petrov, Riina
18. Rohtla, Reelika
19. Rootsi, Ingrid
20. Timps, Ruta
21. Vahing, Aigi – HÕBEMEDAL
22. Veski, Anneli

Klassijuhataja Lya Pullerits

1. Allik, Peep-Randel
2. Jurman, Erki
3. Kaldma, Tanel
4. Kalling, Martin
5. Kanniste, Kersti
6. Kivikas, Ly
7. Laas, Siiri
8. Leichner, Allan
9. Leik, Julika
10. Novikov, Heret
11. Pakk, Erlend
12. Parktal, Kai-Katrin
13. Rätsep, Riinu
14. Tammelaan, Merle
15. Torma, Maili
16. Vaaro, Triin
17. Voog, Toomas

Klassijuhataja Allar Veelmaa

XXII (tegelikult XXIII) lend –1992

1. Aguraiuja, Ants
2. Debelõi, Igor
3. Hallkivi, Janika
4. Keskküla, Jane
5. Kivipõld, Liina
6. Kuusk, Evelin
7. Laanemets, Marek
8. Maasik, Jane
9. Malleus, Innar
10. Maslenikov, Monika
11. Mustonen, Jaanika
12. Männisalu, Katri
13. Möller, Raili
14. Oinitš, Margus
15. Pallo, Rait
16. Rahula, Katrin
17. Reinberg, Marge
18. Roomägi, Mart
19. Ruus, Pille
20. Saar, Mihkel
21. –
22. Tael, Inga
23. Tamm, Raul
24. Tomberg, Margus
25. Tuisk, Aivar
26. Tuula, Andrus
27. Vader, Kristi
28. Vei, Kai- Mai
Klassijuhataja Anne Urge

XXIII (tegelikult XXIV) lend –1993

1. Arb, Triinu
2. Hinnov, Reili
3. Ilomets, Jane
4. Järvsoo, Paul
5. Kaljuste, Ketlin
6. Laun, Siiri
7. Ojastu, Diana
8. Penjam, Marti
9. Pirker,Tiina
10. Reimann, Gea
11. Tandre, Andreas
12. Tikas, Kalle
13. Vahing, Rene
14. Veigel, Diana
Klassijuhataja Evi Kraan

1. Aedla, Hannes
2. Aguraiuja, Raul
3. Allik, Marge
4. Annuk, Ene
5. Hallikas, Karoliina
6. Hallikas, Theresa – HÕBEMEDAL
7. Jänes, Sunne
8. Naarits, Liina
9. Paap, Cardo
10. Pärtlas, Kalle
11. Rahula, Andres
12. Raud, Pille
13. Suvi, Mikael
14. Tihhonov, Marek
15. Tomiste, Villem
Klassijuhataja Tiia Usai

XXIV (tegelikult XXV) lend –1994

1. Ahhundov, Jüri
2. Daniljuk, Kristiina
3. Dobrjansk,i Eva
4. Kanaval, Marget
5. Karu, Helina
6. Loddes, Indrek
7. Luppin, Janek – HÕBEMEDAL
8. Maran, Kalli – HÕBEMEDAL
9. Moorats, Indrek
10. Mägi, Marju
11. Orlova, Vivika
12. Penjam, Erki
13. Roman, Katrin
14. Sagar, Helen
15. Torop, Kristjan
16. Unt, Madis
17. Valdek, Evelin
18. Vinter, Kadri
Klassijuhataja Triin Tammi

1. Adamberg, Evelin – HÕBEMEDAL
2. Gross, Valter
3. Klementi, Kristjan
4. Kull, Merle
5. Laanemets, Margus
6. Leomar, Liivi
7. Mook, Maili
8. Polli, Üüli-Heivi
9. Prangel, Georg
10. Relve, Kristjan
11. Roos, Vivika – HÕBEMEDAL
12. Roots, Margus
13. Rudissaar,Tiia
14. Saar, Lauris
15. Schuster, Kairi
16. Sillaste, Karin
17. Tammela, Helen
18. Vaaks, Kaija
19. Veetõusme, Rain
20. Verro, Aivar
Klassijuhataja Kalli Parmsoo

XXV (tegelikult XXVI) lend –1995

1. Adamson, Tiina
2. Adler, Alari
3. Haavel, Aive
4. Kaasik, Kristjan – KULDMEDAL
5. Kerde, Klaus- Hans
6. Keskküla, Sigrid
7. Kütt, Urmas
8. Laanemets, Rene
9. Loos, Priit
10. Lumis, Armin
11. Mühlbach, Katrin
12. Papp, Valdo
13. Post, Andra- Maris
14. Rannamäe, Janika – HÕBEMEDAL
15. Rullinkov, Tõnis
16. Rääbis, Piret
17. Rääk, Kristiina – KULDMEDAL
18. Smirnov, Kristiina
19. Soomet, Sirly
20. Talan, Jüri
21. Tarkna, Kaja
22. Tombak, Kersti
23. Tomiste, Matis
24. Uuspuu, Sven
25. Veermäe, Birgit
Klassijuhataja Anne Urge

1. Adamberg, Kaarel – KULDMEDAL
2. Einamäe, Sille – HÕBEMEDAL
3. Jänes, Rainer
4. Kale, Kairi
5. Kerde, Merle
6. Kägu, Kadri
7. Magnus, Janne – KULDMEDAL
8. Matvejeva, Annika – KULDMEDAL
9. Mäenurm, Margus
10. Nõmm, Sten
11. Olesk, Merilyn
12. Päri, Liina
13. Rang, Moonika
14. Tammeväli, Eda
15. Tiigiste, Jaanika
16. Vavilova, Andrija
Klassijuhataja Maia Jõeleht

Kontaktid

tallinn_logo_rgb_valge-768x233
Tallinna Südalinna Kool @2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Designation