Üleriigilisel kunstiolümpiaadil I koht

Autor: Anna-Kaisa Kollo

Väga suur rõõm ja uhkus on anda teada, et Südalinna Kooli õpilane Eke Laur Pikkorainen 9. klassist saavutas üleriigilisel kunstiolümpiaadil I koha. Olümpiaadi korraldab MTÜ Kunstihariduse Ühing, olümpiaad toimub igal aastal. Nii piirkonna- kui ka lõppvoor koosnevad kolmest osast: teooriaküsimustele vastamine, praktiline töö ja eelnevalt koduse ülesandena valminud omaloominguline teos. Laupäeval 06.05.2023 toimunud üleriigilisel olümpiaadil saavutas Eke Laur parima tulemuse kõikides kategooriates ja lisaks ka Eesti Kunstiakadeemia eripreemia.

Eke Lauri juhendajaks on kunstiõpetaja Pille-Riin Talts. Palju õnne nii õpilasele kui ka tema juhendajale!

Kontaktid

tallinn_logo_rgb_valge-768x233

Tallinna Südalinna Kool @2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Designation