Parim personaliprojekt haridusasutuses 2021

Autor: Jaanus Paasoja

Meil on uhke tunne teatada, et Tallinna Haridusamet tunnustas eelmisel nädalal Tallinna Südalinna Kooli ja andis üle tänukirja “Parim personaliprojekt haridusasutustes 2021”.Projektiga “Digimentorite süsteem Tallinna Südalinna Koolis” alustasime kevadel 2020. Projekti tegevustest on saanud nüüdseks meie kooli igapäevaelu osa ja digimentorid tegutsevad jätkuvalt ka talvel 2021.Projekti “Digimentorite süsteem” eesmärgid:

• On kasvanud iga töötaja digipädevused ja iga õpetaja on valmis arendama õpilaste digipädevusi ainetundides, sest õpilaste personaalne õpirada saab alguse õpetaja valmisolekust ja digipädevustest.
  • (Veebi)tunnid on õpilast kaasavad, aktiviseerivad ja mitmekülgsed.
  • Õpetajad saavad olla eestvedajad ja (digi)mentorid ning loodame arendada/kasvatada enda organisatsiooni seest uusi haridustehnolooge.

Projekti tegevustele aitasid kaasa SEB pank, Fontes, TLÜ, HARNO.

tallinn_logo_rgb_valge-768x233