Mathable võistluste tulemused

Autor: Anna-Kaisa Kollo

17.11.2023.a toimus Tallinna Südalinna Koolis koolidevaheline Mathable võistlus.

Vanusegrupis 4.-5. klass pälvis I koha Artur K. Kadrioru Saksa Gümnaasiumist, II koha Hannes J. Tallinna Saksa Gümnaasiumist ning III koha Gerly A. Tallinna Saksa Gümnaasiumist.

Vanusegrupis 6.-7. klass pälvis I koha Ingel R. Tallinna Südalinna Koolist, II koha Karl Robert S. Tallinna Saksa Gümnaasiumist ning III koha Jonas D. Tallinna Tõnismäe Reaalkoolist.

Vanusegrupis 8.-9. klass pälvis I koha Laurel P. Tallinna Südalinna Koolist, II koha Kristlyn K. Tallinna Südalinna Koolist ning III koha Darleen G. Tallinna Südalinna Koolist.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Kontaktid

tallinn_logo_rgb_valge-768x233

Tallinna Südalinna Kool @2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Designation