Traditsiooniline vilistlaste korvpalliturniir

20.novembril toimus traditsiooniline vilistlaste korvpalliturniir, kus osales 4 võistkonda. Lisaks kolmele kooli vilistlaste võistkonnale oli konkurentsi ja silmailu pakkumas TLÜ naiskond. Vaatamata võistkondade vanuselistele, soolistele ja koolkondade erinevustele sai näha põnevaid pallilahinguid ja nagu õpetaja Janne Rits humoorikalt ütles, oli õhus tunda pinget. Turniiri võit ja karikas kuulus sel korral turniiri kõige elukogenumale võitkonnale Paun, kuhu kuulusid vilistlased lendudest 1988-2007. Hõbemedalid võitles välja võistkond Mõisnik ja pronksmedalid turniiri noorimate vilistlaste võistkond Starikad. Kuigi selleks aastaks on turniir peetud, on paras aeg alustada treeninguid ja võistkondade komplekteerimist järgmiseks aastaks! Kohtumiseni palliplatsil!