Tallinna ja Harjumaa piirkonnavooru saksakeelne Scrabble

Palju õnne tublidele saksakeelsetele scrabbeldajatele!
Tallinna ja Harjumaa piirkonnavooru saksakeelsel Scrabble’i-võistlusel saavutas Alex Hrustov 7.-9.klasside arvestuses 1. koha. Üldarvestuses on Alex 2.kohal, kaotades oma vanale rivaalile Tallinna Inglise Kolledžist vaid 36 punktiga. Loodame, et 18.mail toimuval finaalvõistlusel näeme üldarvestuse esikoha pärast põnevat duelli kahe võrdse vastase vahel.

Tublid olid ka meie teised võistlejad.
7.-9.klass
4. koht Liisa Kõiv, punktisumma: 362
5. koht Kaisa Palumets, punktisumma: 332
6. koht Kätrin Jakobson, punktisumma: 314
9. koht Karin Kõiv, punktisumma: 244

Selle vanuserühma üldarvestuses on meie kooli õpilastel väga suured võimalused esikolmikusse jõuda.
Liisa kaotab kolmandale kohale vaid 9 punkti.

5.-6.klass
4.koht Daniel Maiste, punktisumma: 282
8.koht Ralf Kaspar Patrason, punktisumma: 228

Olen kindel, et Daniel saab finaalvõistlusel punktilisa ning jõuab üldarvestuses samuti esikolmikusse. Üldarvestuse kolmandast kohast lahutab vaid 18 punkti. See on ju vaid üks või kaks sõna 🙂

Võistlustlusel olid väga asjalikeks kohtunikeks meie kooli õpilased Madis Kärner, Andero Lillemaa, Eliisa-Kirke Kaldre, Karin Kõiv, Liisa Kõiv ja Alex Hrustov.