Reaalainete nädal

3 – 7. aprillini toimus meil reaalainete nädal mitmete vahvate tegevustega. Terve nädal otsisid õpilased QR koode maja pealt ja õuest ning lahendasid nende taga olevaid loodusainelisi ülesandeid. Kolmapäev leidis aset algklasside vaheline võistlus robotitega, mis pidid leidma kiireima ja sobivama tee kodunt kooli. Neljapäeval võistlesid algklasside õpilased oma puldiautodega, kus osalus ja fanclub oli suur, tuli kohale nii poisse kui tüdrukuid, helikoptereid kui vormeleid. Reedel said oma oskused proovile panna maletajad, mäluturniiri auväärse esimese koha tõi Andreas Ummus, teise koha suurepärane Oliver Nõu, ning pronksi Argo Viinapuu. Aitäh kõigile osalejatele ning korraldajatele vahva nädala eest!