Rahvusvaheline MEISTRITE KARIKA turniir Moskvas

Liivalaia Gümnaasiumi põhikooli tütarlaste korvpallivõistkond osales 3. – 8. detsembrini Moskvas 6. rahvusvahelisel MEISTRITE KARIKA turniiril, millest võttis osa kokku 16 võistkonda : 8 tüdrukute ja 8 poiste võistkonda.
Meie tüdrukute võistkond võttis mõõtu VENEMAA, HISPAANIA, TŠEHHI, SLOVAKKIA
JA UKRAINA meistritega.
Turniiri tase ja korraldus olid väga kõrged. Põnevate ja õpetlike mängude vahel saime käia ekskursioonil Moskva linnas ja vaadata
ka nn SUURT KORVPALLI, käies vaatamas meeste Euroliiga mängu ZSKA ja Türgi Besiktase vahel.
Saime palju võistluskogemusi, mängides nii tugevate vastastega. Meie õpilane Eeva-Gloria Kilu valiti turniiri sümboolsesse viisikusse ehk selle turniiri parim ääremängija oli meie oma Liivalaia koolist. Super!
Suur tänu meie koolile ja õpetajatele, kes lubasid õppetööd järele teha ja elasid meile väga kaasa! Aitäh!