Projektist „Creative Classroom“

Projekti eesmärgiks on aidata Eesti koole digipöördel ja arendada õpetajate innovaatiliste õppemeetodite rakendamisoskusi. Selleks korraldatakse töötubasid, iseseisvaid praktilisi töid ning teavitusüritusi. Projektis osaleb 20 eesti ja vene õppekeelega üldhariduskooli üle kogu Eesti.
Koolitajatena on projekti kaasatud valdkonna eksperdid Tallinna Ülikoolist, Mannerheimi Ülikoolist (Soome), Ljubljana Ülikoolist (Sloveenia), Rijeka Ülikoolist (Horvaatia) ja BCS Koolitusest.
Projekti jooksul töötatakse välja tunnistsenaariumite kogumik, mida kõik Eesti õpetajad saavad kasutada. Tunnistsenaariumid keskenduvad uuenduslike õppemeetodite kasutamisele ning nende integreerimisele tundi koos erinevate IT vahenditega. Projekti käigus valmiv avaldatakse projekti materjalide lehel.