Perespordipäev

23. septembril avas Tallinna Südalinna Kool 23.- 29. septembrini toimuva EOK spordinädala perespordipäevaga. Päev algas tantsulise hommikuvõimlemisega Dreamstudio tantsijate eestvedamisel. Läbi tänavatantsuhõngulise võimlemise  õpiti lahedaid tantsuliigutusi ja akrobaatilisi elemente. Dreamstudio treenerid kutsusid kõiki õpilasi oma treeningutele. Täpsem info aadressil www.dreamstudio.ee. Seejärel asuti tõsiselt tegelema spordiga. Võisteldi nii peresiseselt kui ka peredevaheliselt. Mõõtu võeti discgolfis, trepijooksus, hularõnga keerutamises, jalgpalli osavusharjutuses, lauatennises, akrobaatikas, hüpperajal, lauajalgpallis ja korvpallis. Sportliku päeva lõpetas traditsiooniline köievedu. Köieveo tulemusel selgus, et poisid polegi tugevam sugupool ning tüdrukud söövad hommikuti korralikumalt putru kui poisid.

Täname kõiki osalenud peresid meeleoluka päeva eest! Avaldame kiitust ja täname 6.A klassi õpilasi, kes aitasid kaasa ürituse õnnestumisele!