Õpilaspilet

Tallinna Südalinna Koolis on kasutusel elektrooniline õpilaspilet, seda saab kasutada kooli raamatukogus, sööklas ja peauksest sisenemiseks, kui see on kinni (ainult koolipäeva ajal).

Õpilaspiletit on võimalik ühildada rohelise kaardiga ja siis saab seda ka ühistranspordi kaardina kasutada.

Ühistranspordis kasutamiseks tuleb õpilaspilet registreerida: REGISTREERI

Õpilaspileti pilte saab teha kooli infojuhi juures või saata koos avaldusega lapsest ka dokumendifoto (foto peab olema heledal taustal, otsevaates, suurem kui 307*372 pikslit ja salvestatud JPEG formaadis) kooli sekretärile.

Kui õpilaspilet on kadunud või on soov otse õpilaspiletit taotleda, siis saab lapsevanem uut õpilaspiletit taotleda minukool.ee kodulehe kaudu. Neile, kes ei oska taotlust teha, on siin videoõpetus. Korduva Eesti Õpilaspileti hind on 2.40 €. Esmakordne Eesti Õpilaspilet on tasuta.

Olemasolev õpilaspilet tuleb pikendada sekretäri juures.