KOOL – SEE ON ELU!

Südalinna Kool ootab oma vilistlasi ja õpilaste vanemaid/vanavanemaid/tädisid-onusid jagama õpilastega oma elu-, hobi- ja töökogemusi, sest see võimaldab seostada koolis õpitavat praktilise eluga ning luua tihedam side kooli, kasvava põlvkonna ja ühiskonna ootuste vahel koolile.

Oodatud on kõikvõimalikud erinevad erialad ja ametid, mis eeldavad nii kutse- kui ka kõrgharidust, sest oluline on näidata õpilastele, kui variatiivne on ühiskond ja tööturg. Samuti on oluline panna õpilasi mõtlema selle üle, mis neile kõige paremini täiskasvanuna sobib ja huvi pakub.

Algatuses osalemiseks on mitmeid erinevaid võimalusi (nt külalistund, projektõppes eksperdi roll, juhendaja roll loov-ja uurimistöödes, töövarjutamine jne). Kui teil on mõni muu idee, kuidas saaksite panustada kooliellu ja õppetöö põnevamaks muutmisesse, siis ootame kõiki ettepanekuid.

Registreerida saab siin.