Õpetajad 2017/2018

Intranet õpetajatele

 

   

Riina Abner

algõpetus,
3.A klassijuhataja
Riina.Abner[at]sydalinna.edu.ee
   

Edith Asveit

eesti keel ja kirjandus,
8.A klassijuhataja
Edith.Asveit[at]sydalinna.edu.ee
   

Aire Isand

eesti keel ja kirjandus
Aire.Isand[at]sydalinna.edu.ee
   

Monika Ellakvere

matemaatika,
8.V klassijuhataja
oppealajuhataja[at]sydalinna.edu.ee
   

Heli Hirs

algõpetus, ajalugu,
2.A klassijuhataja
Heli.Hirs[at]sydalinna.edu.ee
   

Marili Juhkam

algõpetus
1.A klassijuhataja
Marili.Juhkam[at]sydalinna.edu.ee
   

Angelika Kadarik

muusikaõpetus
Angelika.Kadarik[at]sydalinna.edu.ee
 
   

Anneli Kesksaar

saksa keel, haridustehnoloog,
7.B klassijuhataja
Anneli.Kesksaar[at]sydalinna.edu.ee
   

Katrin Kitkas

algõpetus,
4.A klassijuhataja
Katrin.Kitkas[at]sydalinna.edu.ee
   

Regina Kivi

inglise ja vene keel,
7.A klassijuhataja
Regina.Kivi[at]sydalinna.edu.ee
   

Signe Kivi

algõpetus,
3.B klassijuhataja
Signe.Kivi[at]sydalinna.edu.ee
   

Malle Koppel

6.B klassijuhataja
huvijuht[at]sydalinna.edu.ee
   

Jelena Kozubnja

vene keel
jelena.kozubnja[at]sydalinna.edu.ee
   

Mihkel Kurg

kehaline kasvatus,
Mihkel.Kurg[at]sydalinna.edu.ee
   

Lea Kütt

algõpetus,
1.B klassijuhataja
Lea.Kytt[at]sydalinna.edu.ee
   

Kristi Laidvee

kehaline kasvatus,
6.A  klassijuhataja
Kristi.Laidvee[at]sydalinna.edu.ee
   

Helen Laikoja 

algõpetus,
4.B  klassijuhataja
Helen.Laikoja[at]sydalinna.edu.ee
   

Veronika Lepik

geograafia
Veronika.Lepik[at]sydalinna.edu.ee
   

Anneli Lonks

inglise keel,
5.A  klassijuhataja
Anneli.Lonks[at]sydalinna.edu.ee
   

Anu-Mai Metsaar

käsitöö ja kodundus,
5.B klassijuhataja
Anu-Mai.Metsaar[at]sydalinna.edu.ee
   

Kerttu Mölder

abiõpetaja/ projektijuht
Kerttu.Molder[at]sydalinna.edu.ee
   

Jaanus Paasoja

informaatika
infojuht[at]sydalinna.edu.ee
   

Eliise Pajumets

kehaline kasvatus,
Eliise.Pajumets[at]sydalinna.edu.ee
   

Mirjam Palumets

eesti keel
raamatukogu[at]sydalinna.edu.ee
   

Kati Rand

algõpetus,
2.C klassijuhataja
Kati.Rand[at]sydalinna.edu.ee
   

Janne Rits

 

(lapsepuhkusel)
kehaline kasvatus
Janne.Rits[at]sydalinna.edu.ee
   

Kristel Rosenthal

(lapsepuhkusel)
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
Kristel.Rosenthal[at]sydalinna.edu.ee
   

Ülle Schwede

algõpetus,
2.B klassijuhataja
Ylle.Schwede[at]sydalinna.edu.ee
   

Arvo Silm

matemaatika
Arvo.Silm[at]sydalinna.edu.ee
   

Anne-Kai Toht

kunstiõpetus
Anne-Kai.Toht[at]sydalinna.edu.ee
   

Tiina Toiger

muusikaõpetus,
9.A klassijuhataja
Tiina.Toiger[at]sydalinna.edu.ee
   

Martin Vaht

poiste tööõpetus
Martin.Vaht[at]sydalinna.edu.ee
   

Johannes Vergi

inglise keel
Johannes.Vergi[at]sydalinna.edu.ee
   

Anne Vremmert

algõpetus,
5.V / 6.V klassijuhataja
Anne.Vremmert[at]sydalinna.edu.ee
 
   

Marie- Christine Väli- Adams

3.V/4.V klassijuhataja
marie-christine.vali-adams[at]sydalinna.edu.ee 
   

Mariliis Samberk

 

keemia ja bioloogia
Mariliis.Samberk[at]sydalinna.edu.ee
   

Yogita Sharma

logopeed
Yogita.Sharma[at]sydalinna.edu.ee