Huviringid 2016/2017

 

Huviringidesse registreerimise nupp asub lehekülje lõpus

 

INFORMATSIOON RINGIDE KOHTA 2016/2017.  ÕPPEAASTAL:

 

 Ringidesse registreerimine toimub kodulehel oleva lingi kaudu

  1. Käsitöö ja kodundus (10 € kuus). Juhendaja Anu-Mai Metsaar
  2. Mathable ja Scrabble (10 € kuus). Juhendaja Malle Koppel
  3. Loovusring ( 20 € kuus). Juhendaja Malle Koppel
  4. Rahvatants (tasuta). Juhendaja Katrin Kitkas
  5. Spordiring (20 € kuus). Juhendaja Kristi Laidvee
  6. Kunstiring (20 € kuus). Juhendaja Anne-Kai Toht
  7. Loodusring (10 € kuus). Juhendaja Kati Rand
  8. Plokkflööt (10 € kuus). Juhendaja Lea Kütt
  9. Robootika (20 € kuus). Juhendaja Jaanus Paasoja
  10. Klaveriõpe ( 55 € kuus). Llepi aeg kokku: õp. Lea Kütt 5289950 ja õp.Malle Koppel 5516458)
  11. Kitarriõpe (55 € kuus).  Lepi aeg kokku 56139447 õp. Triin
  12. Korvpall (tasuta) Juhendaja Janne Rits. Info Rits@sydalinna.edu.ee ( Korvpalli registreerimine kodulehel pole vajalik!)

NB! Käsitöö ja kodunduse ring alustab tööd vaid vähemalt 10 õpilase registreerumisel!                                                                                                                                                         

Koolimajas tegutsevatesse teistesse ringidesse registreerimine ja informatsioon õppemaksu osas toimub otse klubi või õpetaja kaudu:

  1. Ballett 5518471 õp. Olga
  2. Male 5112129 õp. Margit Eesti male arenduskeskus
  3. Showtants 58135980 või elin@danceology.ee
  4. Bumble inglise keel ja kultuur gerda@bumble.ee Tunni aeg õpetajalt!
  5. Meero Muusiku pop-jazz laul, bass-, elektri ja western kitarr, trumm ja ukulele 5045578

Tundide ajad õpetajatelt!

  1. Ujumine Orca Swim Club MTÜ. Registreerimine lingil: http://www.orca.ee/tunniplaan/kategooria/tallinn/lasteaiad-koolid/

 

NB! Kuna ringe on palju, siis nende ajad osaliselt paratamatult kattuvad! Loodame, et kõik saavad siiski teha enda jaoks sobiva valiku!

Küsimused tel. 5516458 Malle Koppel või huvijuht@sydalinna.edu.ee

       

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN kevad 2017:

ESMASPÄEV

8.00 – 8.45 SCRABBLE/MATHABLE 1.B 2.B 5.B. 8.A  (auditooriumis)

12.00 – 12.45 SCRABBLE/MATHABLE 1.A (211)

12.55– 13.40 MUDILASKOOR 1. – 5. klassidele aulas või auditooriumis (221)

14.00 – 14.45 BALLETT (1. – 4. klass) aulas

TEISIPÄEV

11.50 LOOVUS 2.A 2.B

12.50 LOOVUS 1.B

13.50 LOOVUS 3.AB

14.00 – 14.45 SHOWTANTS aulas

14.15 – 15.45 KUNSTIRING (307)

KOLMAPÄEV

8.00- 8.45 MUDILASKOOR 1. – 5. klassidele aulas või auditooriumis (221)

12.50 SCRABBLE/MATHABLE 3.A (211)

12.55-13.30  PLOKKFLÖÖT (103)

12.55 – 14.25 ROBOOTIKA (algajad)

12.55 – 13.40 MALE 3. korrus

14.25 – 15.55 ROBOOTIKA (edasijõudnud)

NELJAPÄEV

8.00 SCRABBLE ja MATHABLE (auditooriumis)  2.A 4.A 7.A

12.00 – 13.30 RAHVATANTS aulas

14.00 – 14.45  SHOWTANTS aulas

REEDE

11.45-12.30  SCRABBLE ja MATHABLE 1.C (211)

12.55 – 14.25 SPORDIRING (võimlas)

14.00 – 14.45  BALLETT aulas

register1