Elektrooniline õpilaspilet

Septembrist 2014 on Tallinna Südalinna Koolis kasutusel elektrooniline õpilaspilet, koolis saab seda kasutada raamatukogus, sööklas ja peauksest sisenemiseks kui see on kinni (ainult koolipäeva ajal). Õpilaspiletit on võimalik ühildada rohelise kaardiga ja siis saab seda ka ühistranspordi kaardina kasutada.
Ühistranspordis kasutamiseks tuleb õpilaspilet registreerida: REGISTREERI

Õpilaspileti pilte saab teha meie infojuhi juures või saata koos avaldusega lapsest ka dokumendifoto (foto peab olema heledal taustal, otsevaates, suurem kui 307*372 pikslit ja salvestatud JPEG formaadis). kooli sekretärile

Kui õpilaspileti on kadunud või soovite otse õpilaspiletit taotleda, siis saab lapsevanem uut õpilaspiletit taotleda minukool.ee kodulehe kaudu. Kes ei oska taotlust sooritada, siis siin on videoõpetus.   Korduva Eesti Õpilaspileti hind on 2.40 €. Esmakordne Eesti Õpilaspilet on tasuta.