Austria külalisõpetaja Tallinna Südalinna Koolis

Oktoobri esimesel kahel nädalal andis meie koolis saksa keele tunde külalisõpetaja Austriast.

Lisaks saksa keele tundidele põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele tutvustas õpetaja Alia Moser ka algklassiõpilastele saksa keelt,  Austriat ning kuulsaid austerlasi.  Õpetaja saksakeelseid ettekandeid aitas eesti keelde tõlkida 9.A klassi õpilane Fjedor Stomakhin.

Algklasside õpilastele meeldisid väga kuulsa austria kunstniku Hundertwasseri projekteeritud majad ning kunstitunnis said kõik õpilased võimaluse ise oma värviline ja kõverate seintega maja joonistada.

Loovusringi lapsed aitasid kujundada Austria-teemalise seina, millelt saab hea ülevaate nii Austria looduse kui ka olulisemate sümbolite kohta.

Sellel sügisel oli Eestis kolm külalisõpetajat Austriast, kes saabusid siia Austria haridus-, kunsti- ja kultuuriministeeriumi vahendusel. Loodame, et järgmisel aastal saame jälle võimaluse sellises projektis osaleda.

20131011_101841