FLL finaalvõistlus robootikas

Koolivaheajal toimus Tallinna Lennusadamas First Lego League (FLL) finaalvõistlus robootikas, millel osales ka meie kooli 3.-4.klasside võistkond Südalinna.
Võistlusel osaleti mitmel erineval alal: robotimäng, robotidisain, FLLi põhiväärtused/meeskonnatöö, projekt.
Meie kooli võistkond (Mark, Anton, Elyse-Bety, Karol, Juhan, Hans-Erik, Henry, Adam, Enar, Romy) saavutasid FLLi põhiväärtuste rakendamisel II koha ning ühe kümnest karikast.
Kokku osales finaalvõistlusel 20 parimat võistkonda Eestist ja 3 Lätist.

Tallinna Südalinna Kooli võistkond
Tallinna Südalinna Kooli võistkond

Lisainfo ja pildid

Austatud koolipere, õpetajad, lapsevanemad ja kõik meie kooli sõbrad!

Linnavalitsus arutas oma tänasel istungil koolide liitmist puudutavat eelnõu ja otsustas selle käigus, et Südalinna Kooli EI LIIDETA Ühisgümnaasiumiga. Ehk siis – me saame oma kooliga jätkata ja seda arendada.
Palju õnne selle puhul meile kõigile – see on kõigi lapsevanemate ja toetajate ühise pingutuse vili!
1. märtsist algas laste registreerimine 1. klassi ning kool korraldab selle raames esmaspäeval, 10. märtsil avatud uste päeva, kuhu on teretulnud meie koolimajaga tutvuma kõik uute 1. klasside lapsevanemad.
Ootame teilt kõigilt väikest panust, teatamaks kõigile meie sõpradele, et me jääme alles ja kõik õpilased on teretulnud!

Tervitades
Hindrek Riikoja,
hoolekogu liige ja 1.A lapsevanem

Vastlapäeva pannkoogijooks

Kuna sellel aastal on vastlapäev lumevaene, otsustasime pika liu asemel teha „pannkoogijooksu”, nagu on tavaks vanal heal Inglismaal.
Pann ei olnud küll tuline ja pannkoogid olid papist, aga võistlus oli lõbus ja parimad said klassi seinale toreda värvilise diplomi!

Kontsert-muusikatund

7. märtsil toimus meie koolis EUGENE YSAYE viiulimuusika kontsert.Viiulit mängis G.Otsa nim. muusikakooli viiulieriala õpilane FARRUHRUZ SUSI, kontsertmeister GULDŽAHON JUSSUFI, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia dotsent.

Eugene Ysaye(1858-1931) oli Belgia viiuldaja, helilooja, dirigent, pedagoog.

IMGP1101

“Deutsch kreativ”

Meie õpilased osalesid edukalt Tabasalu Ühisgümnaasiumis saksakeelsel etluskonkursil “Deutsch kreativ”.
Annabel, Merilyn ja Martin olid 7.-9.klasside arvestuses parimad mininäidendi esitajad ja Fedor oli parim luuletuse esitaja.

9901

Inglise keele viktoriin

5. märtsil 2014 võtsid meie kooli 9A klassi õpilased Markus Louis Mühlberg ja Fedor Stomakhin osa ülelinnalisest inglise keele viktoriinist “Meie pealinn Tallinn” ning saavutasid seal teise koha.

Juhendas õpetaja Regina Kivi.

IMGP1097

Sõudeergomeetrite võistlused

Sõudeergomeetrite tulemused poiste arvestuses:

5.- 6 klass

  Tulemus Koht
Brett Alex Redi 1,53,4 I
Steven Tiirik 2,04,3 II
Gregor Naatan Soone 2,05,4 III

7.- 9 klass

  Tulemus Koht
Kristofer Märtson 1,30, 7 I
Robert Põldre 1,41,7 II
Markus Louis Mühlberg 1,42,5 III

11.- 12 klass

  Tulemus Koht
Harold Valdma 1,32,3 I
Alex Sif 1,32,9 II
Raul Kull 1,35,0 III

Tüdrukud 5.-6.klass

1. Nicole Sibolt                           5 a                  2.11,1

2. Laura Marita Lappalainen  5 a                  2.11,4

3. Mia Sool                                 6 a                  2.12,9

Tütarlapsed 7.-9. klass

 1. Eeva-Gloria Kilu                    9 b                 1.46,2

2. Annabel Aer                            8 a                 1.52,6

3. Merilyn Närep                         8 a                1.54,3

Neiud 11.-12. klass

1. Lilian Aun                               12 a               1.50,0

2. Kätlin Korjus                          11 a               1.57,7

3. Elin Järve                                12 a               1.59,6